{"showUserName":true,"showOrders":true,"showWishlist":true,"accountLabel":"Mitt konto","ordersLabel":"Mina best\u00e4llningar","wishlistLabel":"\u00d6nskelista","logoutLabel":"Logga ut","showPriceToggle":true,"className":"tp-auth","iconSize":24,"siteLogo":{"url":"","alt":"truckparts","hasLogo":false},"isAdmin":false,"initialUserName":"","initialLoggedIn":false,"urls":{"account":"\/account","orders":"\/account\/?tab=orders","wishlist":"\/account\/?tab=wishlist","home":"\/","register":"\/account\/?register","resetPassword":"\/reset-password"}}	
		{"items_number":0,"showCrossSell":true,"freeShippingThreshold":null,"drawerZIndex":9999}	
Art.nr TJM070SB03R82A

TJM EXPLORER stötfångare Toyota Landcruiser 200, 11/2007–8/2015, svart

25 934 kr (exkl. moms)
ikke på lager
Leveranstid bekräftas i kassan

Fråga om produkten

TJM EXPLORER stötfångare Toyota Landcruiser 200, 11/2007–8/2015, svart

Art.nr TJM070SB03R82A

0 / 2000

Frakt
Visas i kassan innan du betalar
Retur
14 dagars ångerrättLäs mer →
TJM Explorer frontbåge med vinschfäste i stål för Toyota Land Cruiser 200 – dimljus, LED-lampor och domkraftspunkter.

TJM Explorer frontbåge kombinerar en kraftig stålprofil med en enkel polerad båge och ger utmärkt skydd fram för din Toyota. Ett snyggt polerat mittrör i lättmetall på 76 mm skyddar extraljus och grill, och stiliserade hörnskydd ger en snygg finish.

Bågen är utrustad med vinschfäste i stål, dimljus, kombinerade LED-lampor och förstärkta T-spårspunkter för domkraft vid bärgning. Den har monteringspunkter för extraljus, och den avsmalnande sidovingen förbättrar ansatsvinkeln i terrängen.

Osäker på om Explorer-bågen passar din Land Cruiser?

Vi hjälper dig att kontrollera årsmodell och utrustning innan du beställer.

ModellÅrMonteringstid
TOYOTA LAND CRUISER 200–2015—
Individer Bil TOYOTA LAND CRUISER 200–2015—
Secret Link